Harnasie Mistrzem Polski Zimowych Rozgrywek Halowych w Paintball'u format 3 MAN

W dniu 19-02-2017 roku odbył się finałowy, trzeci turniej z cyklu Winter Cup w Pabianicach o wyłonienie Mistrza Polski Zimowych Rozgrywek Halowych w Paintballu. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: drużyn czteroosobowych (4man) oraz trzyosobowych (3man). W rozgrywkach tych staliśmy się czarnym koniem, wygrywając format 3man. Duże podziękowania kierujemy do Bartłomieja Górskiego „Górala”, bo dzięki niemu zaczęliśmy grać w speedball i dzięki jego pomocy, przyjazdom na treningi i cierpliwości do nas jesteśmy tu gdzie jesteśmy i rozwijamy się. Dziękujemy Góral!

Duże podziękowania również kierujemy do naszego trenera, za to, że w tak krótkim czasie udało nam się osiągnąć progres dzięki ciężkim treningom . Duże podziękowania kierujemy do sponsorów Klubu, dzięki którym możemy rozwijać się i grać w rozgrywkach speedballowych. Dziękujemy Firmie Hot-Shot Paintball Podhale z Czarnego Dunajca za całoroczne wsparcie i opiekę nad nami. W imieniu całej drużyny Harnasie Podhale Team dziękujemy wszystkim drużynom biorącym udział w Winter Cup za znakomite rozgrywki, emocje i litry wylanej farby. Organizatorom za zorganizowanie turniejów na wysokim poziomie a sędziom za zrobienie dobrej roboty na polu. Firmie UrbanHunter Jakub Bielski dziękujemy za wyśmienite kule podczas turnieju . Wszystkim co nas wspierali - dziękujemy z całego serca .

Mistrzem Polski Zimowych Rozgrywek Halowych w Paintballu w formacie 4MAN została drużyna z Warszawy 2Easy Sugar Daddys, natomiast w formacie 3MAN Górale prosto spod samiućkich Tater Harnasie Podhale Team z Czarnego Dunajca.

Poniżej przedstawiamy skład Harnasi grający w/w rozgrywkach :
Górski Bartek, Zając Tomasz, Lenart Maciej, Grzegorz Łączka, Mateusz Nawara, Mirocha Patryk,Róg Bartłomiej, Robak Piotr, Szkobel Bartłomiej, Adam Sulka

Tyle razy nas odwiedzono:
922055

Twoje IP: 3.237.67.179
© 2016 TS Harnasie. Wszelkie prawa zastrzeżone.