Turniej Mikołajkowy

Serdecznie Zapraszamy na I Turniej Mikołajkowy - NERF o czapkę Śniętego Mikołaja

 

 

==========================

Zapisy na turniej do 06/12/2023 pod numerem telefonu 504-154-618, lub w wydarzeniu. 

==========================

Niedziela 10/12/2023 Turniej Mikołajkowy - Nerf

203c.pngRozpoczęcie o 10:00203c.png

26d4.pngZbiórka o 09:3026d4.png

1f198.pngOmówienie zasad 09:451f198.png

 

 

Informacje o Turnieju Sekcja Nerf:

1.Drużyna liczy 2 zawodników

2. Wymagany wiek od 4+ do 10 lat 

3. Gramy do 3 pkt , 5 minut

4. System rozgrywek uzależniony od ilości drużyn

5. Minimalna ilość drużyn 6

6. Maksymalna ilość drużyn 20

UWAGA203c.png

Jeżeli któryś z uczestników nie ma pary aby wystawić drużynę , może zagrać Rodzic z dzieckiem

1f61c.png

Więcej informacji pod numerem telefonu : 504-154-618

Zapisy do 06/12/2023

20.09.2020r. Harnasie rozgrywają ostatni turniej i wygrywają 3 Ligę i tym samym awansują do II Ligii w roku 2021r.

Ostatni turniej o Mistrza Polski  Polskiej Ligii Paintballowej zakończył się  dla Podhalańskich Zbójów sukcesem.  Harnasie Podhale Team z Czarnego Dunajca w ogólnej i zawiłej klasyfikacji spowodowanej pandemią w Polsce ostatecznie otrzymali awans z 3 Ligii do 2 drugiej. Jest to jeden z największych sukcesów tak młodej drużyny, która prężnie rozwija się pod Tatrami i jest jedyną drużyną Paintballowom na Podhalu, Spiszu i Orawie, która gra w rozgrywkach paintballowych o Mistrza Polski już od paru lat. Dziękujemy naszej gminie Czarny Dunajec i CKiP Czarny Dunajec za znikomą dotacje na rzecz rozwoju sportu w Czarnym Dunajcu, która ledwo pomogła Nam opłacić wpisowe na sezon a nie wystarczyła już na opłacenie treningów i pozostałych turniejów. Dziękujemy firmie RHSport za pomoc finansową na jaką mogliśmy liczyć w sezonie i , która pomogła Nam ten sezon jakoś zakończyć. Przed nami nowe wyzwania i cele , ale czy uda Nam sie je zrealizować zależy tylko od pomocy Gminy , którą promujemy na każdych zawodach ogólnopolskich w jakich bierzemy udział. 

28.6.2020 Polska Liga Paintballowa , Harnasie zdobywają 3 miejsce w 3 lidze

Po długiej pandemii w Polsce w końcu ruszyły wyczekiwane rozgrywki Polskiej Ligi Paintballowej o wyłonienia Mistrza Polski w Paintballu Sportowym w Polsce. Pierwszy z trzech turniejów odbył się na termach uniejowskich w Uniejowie w dniu 28-6-2020 roku. Podhalańskie Zbóje Harnasie wystawili następujący skład:
1. Adam Grzywiński
2. Jarosław Ściślewski
3. Paweł Wróblewski
4. Michał Papaj
5. Wojciech Nita
6. Karol Nikoniuk
7. Tomasz Rulak --> Trener
Harnasie Podhale Team z Czarnego Dunajca rozegrali pięć meczy z czego wygrali trzy, jeden zremisowali i jeden przegrali co w ogólnym rozrachunku uplasowało Harnasii w 3 Lidze na Trzecim miejscu. Podsumowując sportowy weekend Polska Liga Paintballowa Uniejow #1 28.06.2020r.
Harnasie vs repomen: 4:3
Harnasie vs Exile : 3:1
Harnasie vs energy white: 5:1
Nexxteam vs harnasie: 2:2
Harnasie vs olds stars: 2:4
Dziękujemy wszystkim co Nas wspierali, trzymali za Nas kciuki i wspomogli.
Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów :
@planeteclipse #stowarzyszenie #HarnasiePodhaleTeam #CzarnyDunajec #rhSPORT #gminaCzarnyDunajec #PaintballZakopaneHotShot #VirstArena #planeteclipse #polskaligapaintballowa #CentrumKulturyiPromocjiCzarnyDunajec
Przypominamy , że Harnasie Podhale Team z Czarnego Dunajca są jedyną drużyną paintballową na Podhalu , Spiszu i Orawie , która godnie reprezentuje swoj region na rozgrywkach Paintballowych w Polsce. Cały rok klub Sportowy Harnasie z Czarnego Dunajca prowadzą rekrutacje do drużyny paintballowej , jak również prowadzą treningi na Hali Sportowej. Zapraszamy wszystkich chętnych w nasze szeregi i treningi. Więcej informacji na stronie www.harnasie.com.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

08.06.2020r. Puchar Warszawy

Dawno Nas nie było, ale po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, wracamy do żywych !. Już w najbliższą niedziele weźmiemy udział w paintballowym Turnieju o Puchar Warszawy. Trzymajcie za Nas kciuki!! Dziękujemy również za wsparcie i pomoc sponsorską firmie rhSport https://www.facebook.com/rhSPORT/❤️

Harnasie pozyskują podhalańskiego Sponsora !!

Miło Nam poinformować, że głównym sponsorem Harnasii w sezonie 2020 została wszystkim znana firma organizująca eventy integracyjne rhSPORT z Białki Tatrzańskiej & SPORT 2000 RENT. Pragniemy serdecznie podziękować firmie rhSPORT z Białki Tatrzańskiej & SPORT 2000 RENT za wsparcie naszej inicjatywy.Dzięki zrozumieniu i pomocy finansowej możemy realizować nasze przedsięwzięcia,których sami byśmy nie udźwignęli. Cieszymy się, że to właśnie w Was znaleźliśmy sojusznika. Mamy nadzieje, że ten sezon będzie dla Nas owocny.
#rhSPORT #SPORT2000RENT #Sponsorem #HARNASII😎💪❤️

8.03.2020r.Dzień Kobiet połączony z Turniejem piłkarzykowym

Dziś swoje Święto obchodziły na Całym Świecie Kobiety .8 marca każdego roku to szczególny dzień ale pamiętajcie kobiety Kocha się cały rok a nie tylko w dniu ich święta 😜. Dziś Harnasiatka wzięły również udział w Turnieju Piłkarzykowym. W turnieju wzięło udział 32 uczestników  . Jak na pierwsza edycje to drużyny dopisały . Był miksy , grali emeryci , renciści i najmłodsi . Fajnie jest znowu na pare godzin poczuć się dzieckiem😍. Dziękujemy Centrum Kultury i Promocji Czarny Dunajec za fanty i nagrody . Pani Katarzynie Bandyk za zaproszenie i również Naszej zawodniczce , która zasiliła skład Harnasii na tym turnieju Pani Mariola Spankowska. Dziękujemy za wspólna zabawę rywalizację w duchy fair play i już nie możemy doczekać się kolejnych zmagań. Dziękujemy również , ze mogliśmy tak fajny turniej wspomóc w postaci medali i tulipanów 😍❤️. Poniżej kilka zdjęć z Turnieju .

Nowy Trener Harnasii

Siemka all !

Długo Nas tu nie było i pewnie myśleliście , że próżnowaliśmy i obijaliśmy się?. Nie, nie offsezon dobiega końca a my już wyczekujemy pierwszych treningów na farbie. Mamy dla Was miłą niespodziankę. W sezonie 2020 trenerem Harnasii zostaje wszystkim znany w Stolicy i Świecie paintballowym Tomasz Rulak , Rulezzz 🍾🍻😎

Tyle razy nas odwiedzono:
1071624

Twoje IP: 44.210.149.205